Nowy
katalog
produktów

Pobierz

Praca

P.P.H.U. "SILPLAST" Sp. z o.o.Zakład Pracy Chronionej zajmuje się produkcją akcesoriów meblowych i elektroinstalacyjnych z tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKARKI I WYTŁACZARKI

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

Samodzielna obsługa maszyn –  wtryskarek i wytłaczarek (ustawianie parametrów technicznych)
Kontrola współczynników jakości zgodnie z normami wewnątrzzakładowymi
Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego
Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów
Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych
Dbałość o ład i porządek na miejscu pracy

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Mile widziane wykształcenie średnie techniczne
Duża samodzielność w działaniu
Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
Gotowość do pracy zmianowej

MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Zdobycie cennego doświadczenia
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres biuro@silplast.pl

Nowy
katalog
produktów
Pobierz katalog
Formularz zapytań